O Nas:

Jesteśmy polską firmą handlową działającą na rynku od 20 lat. Nasza firma od wielu lat zajmuje się bezpośrednim importem i sprzedażą hurtową odzieży i dodatków Nie jesteśmy pośrednikami, w związku z tym możemy zapewnić Państwu najkorzystniejsze ceny. Posiadamy wielu zadowolonych klientów z całej Polski oraz zagranicy – Litwy, Łotwy, Estonii, Rosji, Norwegii, Finlandii, Szwecji, Ukrainy oraz Niemiec , którzy od lat robią u nas zakupy. Nasze doświadczenie i niezwykła intuicja jeśli chodzi o trendy pozwoli Państwu poczuć się bezpiecznie we współpracy z nami.

Naszym priorytetem jest dbanie o jakość towarów i zadowolenie naszych klientów.

Stworzenie platformy handlu hurtowego www.hurt4you.com.pl jest naturalną konsekwencją rozwoju naszej firmy. Traktujemy ten projekt jako kolejny kanał dystrybucji towarów, wpasowujący się w nowoczesne tendencje współczesnego handlu.

W ręce dotychczasowych klientów oddajemy nowoczesne narzędzie, które pozwoli na wygodne dokonywanie zakupów, oszczędzając czas i pieniądze. Dostawa do klienta za pomocą kuriera, pozwoli na obniżenie kosztów. Dla tych z Państwa, którzy wolą odebrać swój towar osobiście, również przygotowaliśmy taką możliwość.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem i stronami pomocy, na których szczegółowo przedstawiamy sposób dokonywania zakupów u nas.